Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :

Kargo ve Teslimat

Siparişim ne zaman onaylanır?

Kredi / Banka kartı ile yapılan ödemeler doğrudan sistem tarafından onaylanmaktadır. Havale-EFT ile yapılan alışverişler muhasebe birimimizin rutin kontrelleri sonrası manuel olarak onaylanmaktadır. Onay süresini kısaltmak için bizimle iletişime geçerek havale bildiriminde bulunabilirsiniz.

Siparişim ne zaman gönderilir?

Tüm ürün sayfalarında kargo süreleri bulunmaktadır. Siparişiniz belirtilen süre içerisinde gönderilir. Stok ve yoğunluk durumlarına göre daha erken de gönderim yapılabilmektedir.

Hangi kargo firması ile gönderim yapıyorsunuz?

Sürat Kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. Sürat Kargo dışında Yurtiçi, PTT ve MNG Kargo ile de gönderim yapabilmekteyiz.

Kargo ücreti ne kadar?

Sürat Kargo ücreti 5,90 TL olup 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsizdir. Sürat Kargo dışındaki kargo firmalarında kargo ücreti sabit 7,90 TL'dir.

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. 3 gün içerisinde paketinizi almamanız durumunda kargo bize iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.